Araba kampanyaları

Hakan Can 05 Ekim 2017 0

Araba kampanyaları

Araba kampanyaları takibi yapacaksanız öncelikle alacağınız markanın belirli olup olmadığı sorusunu kendinize yöneltmeniz gerekir.

Alacağınız araba markası belli ise:

Eğer alacağınız marka belli ise, yapacağınız şey ilgili otomobil markasının sitesini takip etmenizdir. Bazı markaların kampanya sayfalarında güncel kampanyalar bulunurken bazı markaların sadece basın üzerinden kampanyalarını duyurduğunu unutmayın.

Alacağınız taşıtın markası belli değilse:

Almayı düşündüğünüz tüm markaların kampanya sayfalarını takip etmeniz gerekiyor. Üstelik bazı markaların kampanya sayfası bulunmadığı ve sadece facebook gibi sosyal medya üzerinden veya sadece basında kampanyasını duyurduğunu düşünürsek işiniz zor gözüküyor.

Bütün kampanyaları aynı anda takip etmek imkansız mı?

Bütün markaları aynı anda takip etmeniz için otomobil dergileri gibi basılı yayını takip edebilir, basında yayımlanan araba haberlerini okuyabilirsiniz. Ama daha kalıcı bir çözüm ise, bütün bu araç kampanyaları ile ilgili bilgileri toparlayan bir platformu takip etmek.

sizin için pazarda kayda değer payı olan bir çok araba markasının kampanyalarını size en kısa sürede ulaştırmak için kurulan bir web platformudur. Araç Kampanyaları web sitesini günlük olarak takip edebilir, sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Eğer sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız araç kampanyalarının sadece sosyal medya üzerindeki(facebook gibi) sayfalarını takip ederek bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sende Yorum Bırak »