2013 Senner Tuning Audi S5 Coupe

Hakan Can 30 Eylül 2013 0

2013 Senner Tuning Audi S5 Coupe

Alman tuning firmalarının son aylardaki çalışmalarının ne kadar üst seviyede olduğunu artık belirtmekten yoruldu ama alman tuning firmaları çalışmaktan bıkmıyorlar. Son olarak senner tuning firması almanların bu çalışkanlığının en bariz örneklerin birisi oluyor. Başarılı firma, son çalışmasında audi s5 coupe modelini ele alarak aracın her bölgesine el atarak daha güçlü ve daha sportif araç ortaya çıkardı. Lafı daha fazla uzatmadan senner tuning audi s5 coupe çalışmasının detaylarına geçelim. Detayları dıştan anlatmaya başlayalım. Zaten sportif karaktere sahip olan audi s5 coupe için senner firması daha da etkileyici görünüm kazandırmak için bir takım değişimler yapmış. Bunların başında da kırmızı karbon fiberin eşlik ettiği body kit geliyor. Yeni ön tampon eki ve üzerindeki kırmızı karbon fiber havalandırma kanalları ile start verilen bu değişimde yine kırmızı karbon fiber yan aynalar ve yan etekler kullanılmış. Devamında tavan ve bagaj üstü spoyler, arka difüzör ve audi r8 tipi çift egzoz çıkışları aracın sportif görünümünü ikiye katlamış. Beyaz renkteki bu araç için tercih edilen kırmızı detaylar, kendini jantlar üzerinde de göstermiş. 18 inçlik fabrika çıkışlı jantlar yerine 7 kollu 20 inçlik kırmızı jantları önde 245/30 R20, arkada ise 295/25 R20 vredestein ultrac sessanta marka lastikler ve KW süspansiyon sistemi ile kullanan senner tuning firması, aracın görünümünü iyice değiştirmiş ve bizce de bu konu başarılı olmuş.

Şimdi de senner tuning audi s5 coupe çalışmasındaki iç detaylara bakalım. Dıştaki kırmızı doku aracın içinde de kendini fazlasıyla hissettirmiş. Senner tuning, iç mekanda siyah-kırmızı tonları son derece başarılı şekilde kullanarak sportif ruhu iç mekanda da zirveye çıkarmış. S5 logolu deri koltuklar, ön konsol,orta konsol ve kapı çıtaların da karbon fiber kaplama, karbon fiber ve deri kaplama direksiyon simidi, senner tuning imzalı paspas seti iç mekandaki değişimin detayları olarak yer alıyor.

Son olarak senner tuning audi s5 coupe motor güçlendirmesinden bahsedelim. Motor kaputu kaldırıldığında aracın karbonf iber motor kapağı, spor hava filtresi aracın motorunda emek harcandığını gösteriyor. Audi s5 coupe 3.0 TFSİ 6 silindirli 333 beygir güç ve 440 nm tork üreten stock motora sahip. Alman firması bu motor üzerindeki güçlendirme paketi ile aracın gücünü 446 beygir güce ve 511 nm tork çekiş gücüne kavuşturmuş. Bu güçlendirme sonrasında performans verileri aktarılmamış olsa da aracın performans verilerinde ciddi artışların olduğunu düşünüyoruz. Şimdi de bu aracın görsellerine geçelim:

Sende Yorum Bırak »

Live Cams Ten Sex Avenue Theme