Arden Tuning 2013 Range Rover AR 9

Hakan Can 26 Kasım 2013 2

Arden Tuning 2013 Range Rover AR 9
  • Body Kit
  • Jant Seçimi
  • Performans
  • Genel Uyum

Alman tuning firmalarının bu sektörde artık ciddi söz sahibi olduğunu öğrendik. Bu firmalardan birisi de arden tuning olarak başarılı çalışmalara imza atıyor. Firma 2013 range rover tuning çalışması ile bu alandaki başarısını bir kez daha ispatladı. Arden tuning 2013 range rover ar9 adlı çalışma ile lüks suv dünyasında yeni range rover sahiplerine araçlarına sportif ruh katma düşüncesini gerçekleştiriyor. Yeni Range Rover’ın her bölgesine el atmaya çalışan arden, müşterilerine dolu dolu modifiye kiti hazırlamak istemiş.

Arden 2013 range rover ar9‘un detaylarına baktığımızda dışta led gündüz faların öne çıktığı ön tampon, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, yan etekler, yeni arka tampon ve yeni egzoz sisteminin çıkışlarını tamamlayan dörtlü egzoz çıkışı yer alıyor. Ayrıca arden sportsline ve dakar 2 olmak üzere iki farklı 22 inçlik model jantlar kullanılmış. İç tasarımda ise şuan pedal ve paspas setini sunan firma, deri döşeme koltuklarında yer aldığı yeni ön konsol tasarımını da kapsayan ve direksiyon simidine varana kadar iç tasarım paketini de yakın zamanda müşterilerine sunacak. 2013 range rover 4.4 TDV8 paketi içinde güçlendirme sunan arden firması, bu aracı 339 beygir güçten 375 beygir güce kavuşturuyor. Büyük bir değişimden söz edilemez ama aşırısını aramayanlar için yeterli seviyede olacaktır. Şimdi bu çalışmanın görsellerine geçelim:

2 YORUM »

  1. Sabri 27 Kasım 2013, 12:20 - Yanıtla

    4×4 Bambaşka bir zevk birde modifiye ediceksin dağ bayır geziceksin millet Antalya’ya uçakla gidiyor ben Land ile gidiyorum, hem orada araç kiralama derdi olmuyor hemde yolculuk tam bir aksiyon oluyor tavsiye ederim.

  2. CanGuldur 01 Aralık 2013, 01:33 - Yanıtla

    Ben bu arabaya bittim ya yeni dizayn ‘ı çok daha iyi hoş bir görünüm katmış.

Sende Yorum Bırak »