Duman Dedektörü

Hakan Can 23 Haziran 2018 0

Duman Dedektörü

 

Günümüzde binaların hırsızlık gibi durumlardan korunmanın yanında yangın ve su basması gibi durumlardan da korunması oldukça önemlidir. Ev ve iş yerlerine kurulan duman dedektörü modelleri sayesinde herhangi bir yangın riskinde bu detektörler alarm vererek hem size hem de en yakındaki itfaiyeye bildirim yapacaktır. Bu sayede olası yangınlar büyümeden hızlı bir şekilde müdahale etme şansı doğacaktır. Burada duman detektörünün hassasiyeti oldukça önemlidir. Hassasiyeti ne kadar yüksek olursa olası riskler anında gerekli yerlere bildirilmektedir.

İnternet sitemizde farklı özellikte ve hassasiyet ayarında duman dedektörü modelleri en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Seçilen detektörlerin montaj ve kurulumu firmamız tarafından kaliteli ve ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca daha sonraki aşamalarda teknik servis hizmeti de sunulmaktadır.

Duman Dedektörü Fiyatları

Duman dedektörü fiyatları ürünün kalitesine ve teknik özelliklerine göre değişiklikler göstermektedir.  Tüm duman detektörü modelleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak, ürünler arasında karşılaştırma yapmak, avantajlı fiyat ve kampanyaları görmek için yapmanız gereken tek şey http://www.sentryguvenlik.com.tr/  internet sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

 

Sende Yorum Bırak »