Kıbrıs Araç Kiralamanın Avantajlarından Yararlanın

Hakan Can 12 Aralık 2018 0

Kıbrıs Araç Kiralamanın Avantajlarından Yararlanın

Kıbrıs tatilinizde araçsız kalmaktan ve kesintiye uğrayan bir tatil yapacağınızı aklınızdan çıkarın! Ayaz rent a car Kuzey Kıbrıs’ta hizmet veren bir firma ve rezervasyon ile istediğiniz özellikteki aracınızı Ercan Havaalanında teslim alıyorsunuz.

 

Tatil için geldiğiniz Kıbrıs’ta Kıbrıs Araç Kiralama firmaları içerisinde en güvenilir ve sıklıkla tercih edilen rent a car firmasıyız. İşletmemizden kiralayacağınız araçlar bakımlı, problemsiz ve piyasadaki en iyi araçlardandır.

Her anını gezerek ve yeni yerleri keşfedebilmek için tatilinizde araç kiralama oldukça önemlidir. Ülkedeki toplu taşıma araçlarından uzun zaman kayıpları yaşarken, taksi ile çok yüksek ödemeler yapmak zorunda kalırsınız.

 

Kıbrıs’ta yakıt fiyatları Türkiye’ye göre oldukça fiyatta olduğu için hesaplı bir tatil planlamış olursunuz. Kıbrıs Araç kiralamanın avantajlarından biri de aileniz ile geldiğiniz tatilde çocuklarınız ile gezerken sorunsuz bir gün geçirmiş olursunuz.

 

Neden Ayaz Rent a Car Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

 

Ayaz rent a car olarak Kıbrıs Tatili LTD. ŞTİ olarak 2007 yılından günümüze kadar Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Firma olarak Kuzey Kıbrıs’a kayıtlı bir şirketiz. Kendi araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Acente bağlantısı ile araçlarımızı kiralamıyoruz.

 

Sizlerin kiraladığı tüm araçlarımız sigortalıdır. Sağlıklı ve sorunsuz bir kiralama için firmamızdan sigortalama şartlarını mutlaka öğrenmelisiniz. Ayaz rent a car firmamızı tercih etmeniz için birçok neden var!

Firma olarak araçlarımızı yılda 4 defa serviste bakımlarını kapsamlı şekilde yaptırıyoruz. Arıza çıkaran bir araç tatilinizin tadını kaçıracaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kıbrıs’ta keyifli bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

 

Sende Yorum Bırak »

Live Cams Ten Sex Avenue Theme